С празничен рецитал възпитаниците на СУ „Христо Ботев“ откриха учебната година. Кметът Жельо Вардунски приветства учениците и учителите, пожела им попътен вятър и много успехи. Най-малките възпитаници на училището получиха книжки с послание от кмета. За повече настроение Общината покани актрисата Гергана Христова от Бургаския куклен театър. Тя бе облечена като приказен герой, а децата имаха възможност да си направят снимки за спомен с нея.
Има истории, които те хващат за гърлото и не могат да те оставят безразличен. Днес ще ви разкажем една такава. Зад нея стои едно прекрасно българско д…
0 Коментара