45-годишен бургазлия е бил арестуван от служители от Пето Районно управление – Бургас, които спрели за проверка шофирания от него лек автомобил “Ланд Роувър Фрилендер”. Случката е станала в полунощ в района до бл. 37 в к-с “Зорница”. Станало ясно, че мъжът шофира след употреба на алкохол с концентрация - 3,77 промила. Водачът отказал да даде кръвна проба за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа. Работата по случая продължава.
“Всички знаят, че станахме по-бедни след приемането на еврото. Румъния е много по-добре от нас, дори се готви за присъединяване на Молдова. Това е…
0 Коментара