Кметът на Несебър Николай Димитров е освободен от ареста срещу парична гаранция от 50 000 лева, съобщиха юристи. Димитров беше задържан на 23 ноември и обвинен от специализираната прокуратура за участие в организирана престъпна група за купуване на гласове.
В понеделник, с решение на Специализирания наказателен съд, мярката му за неотклонение е изменена от задържане под стража в парична гаранция. Протест на прокуратурата този път не е последвал и в петък Димитров се е прибрал в дома си.
Първият му работен ден ще е на 2 януари 2020 г.
Иконата на българската поп музика ще се качи на сцената на Летния театър на 12 юли от 20:30 часа в рамките на последното си голямо национално турне.Голя…
0 Коментара