Жена падна от лека кола „Форд“, след като автомобилът потегли сам. Инцидентът е станал във вторник, около 11.20 ч. в с. Припек, община Руен, на изхода на селото в посока с. Подгорец. Колата тръгнала, поради необезопасяване на автомобила при престой. 56-годишната жена е била на предната дясна седалка. След като паднала, тя получила контузии в коремната област. Настанена е за наблюдение в УМБАЛ - Бургас, без опасност за живота.
Вицепремиерът и министър на финансите Гълъб Донев коментира, че проектобюджетът за 2026 г., който ще бъде внесен в парламента на 1 юли, е бюджет на реал…
0 Коментара