Мъжкият състав на „Поморие” гостува на елитния ПФК “Берое” в Стара Загора, където изигра и втората си зимна контрола.

Срещата на 24.01.2016 г. /неделя/ предизвика интерес сред почитателите на двата отбора и на тренировъчния терен присъстваха повече от 500 зрители.

През първата част на мача момчетата на Орачев демонстрираха много добро ниво, като в последните минути Даниел Стоянов успя да отбележи точка в следствие отличното подаване на Ахмед Ахмедов.

След почивката обаче, домакините взеха превес, създавайки повече голови ситуации. Шест минути след старта на второто полувреме Исмаил Иса успя да изравни резултата и срещата завърши с 1:1.

Третата контролна среща ще се състои на 27.01.2016 г. /сряда/ от 14.00 часа. Тогава момчетата ни приемат на свой терен тима на ПФК “Ботев” Гълъбово.