img

Помагачите на Ивайло, заловен с бус с мигранти край Крайморие, излизат на свобода. Вижте защо

Според съда, в настоящото производство прокурорът не успял да докаже, че съществува реална опасност обвиняемите да се укрият или да извършат друго престъпление, нямало доказателства за използване на специални разузнавателни средства

img

Работният ден на прокурорки- 6 ракии, 2 уискита и 3 бири за старт, Цацаров иска наказания

Главният прокурор Сотир Цацаров поиска наказание за две районни прокурорки от Варна, отишли на кръчма със служебен автомобил и пили алкохол в работно време.

img

Турция удобно пропусна доказателства срещу граничаря Цонков, той не знае в какво е обвинен

В делото, образувано от Тежкия наказателен съд в Къркларели  срещу  ексграничния полицай Михаил Цонков и тримата му колеги – Живко Петков, Николай Петков и Николай Костов, липсват конкретни доказателства. 

img

Проверяват строителите на оградата заради камионите с мигранти

Фирми- подизпълнители на строителството на оградата по границата с Турция ще се проверяват във връзка със зачестилите случаи на трафик на мигранти с камиони, натоварени като „камуфлаж“ с инертни материали.