Младите каратеки от школата по шинкиокушин в Приморско отново показаха хъс и ниво на спортна подготовка. На международния турнир „ROMANIAN OPEN INTERNATIONAL CUP 2019“, който се проведе на в гр. Сибиу-Румъния приморските състезатели от СК „АРИГАТО“ се конкурираха с 350 състезатели в 57 категории от 10 държави. За пореден път категоричен шампион стана Станимир Киров в категория до 75кг.

Младите каратисти Петър Бараков и Петър Гечев не успяха да се класират на призови места, но се представиха повече от достойно и имат основание да се борят за медали в следващо състезание. Предизвикателство за СК „АРИГАТО“ е много близо – следващото състезание ще се проведе в Пловдив на 19 октомври. Имаме увереността, че приморски каратисти отново ща заемат почетни места на шампионската стълбица.