Oколо 21.30 ч. снощи в района до бл. 52 в ж.к. “Меден рудник”, служители от Четвърто Районно управление – Бургас спрели за проверка лек автомобил “Ауди А 4”, с бургаска регистрация, управляван от 34-годишен бургазлия. Те установили, че същият шофира след употреба на наркотици (амфетамин и канабис). Водачът отказал да даде кръв за химичен анализ. Задържан е за срок от едно денонощие. Извършена е проверка на управлявания от него лек автомобил “Ауди”, като са намерени и иззети две пликчета със суха тревна маса (канабис) с общо тегло 19 грама.
Работата по случая продължава.
Продуцентска къща „АЖУР ПИКО” и Културна организация „Арт ателие 77“ представят „BG МАРИУС” н Бургас
„BG МАРИУС” – поредният моноспектакъл на Мариус Куркински по творби на български писатели и драматурзи ще има премиера в Бургас. По…
0 Коментара