Лагер “Ухловица” се намира в Южни Родопи близо до изворите на река Арда в една от най-красивите местности на Родопите. В лагера дните минават неусетно, а времето спира - тук няма интернет и телевизия.

Телефоните се събират, на всеки два дни имат 15мин разрешено ползване. Тук играем, катерим се, яздим, изследваме пещери, свирим на музикални инструменти, общуваме очи в очи и се учим на английски! Всичко това е гарнирано с вкусната храна на баба! За да е още по-незабравимо изживяването , нашите учители са от Канада, Англия и САЩ“, обобщават организаторите.

Лагер „Ухловица“ предлага:

2 часа музикални занимания
Целодневно говорене на английски език (част от екипа е англоговорящ и не говори български)
Следобедни занимания и спортни туристически дейности
5 хранения на ден
24 часова медицинска помощ

Следобедните занимания включват:

Плаж на реката
Походи – нощни и дневни ( по маркирани и немаркирани маршрути с естествени препятствия)
Пикници и игри край реката

Игри с преодоляване на препятствия и изпитания
Турнири по федербал, ластик
Курс по планинарство /ориентиране, движение по маркировка/
Бивакуване /опъване и нощуване на палатка, палене на огън, приготвяне на храна/
Експедиции по реката

Запознаване с характерни растителни и животински видове за района на село Могилица
Въжени тролеи над реката; преодоляване на въжени препятствия и слаид лайн
Разходки в пещери
Конна езда

Дискотеки
Вечер на талантите
Йога
И още много изненади!

ЗАПИШИ СЕ ТУК!

ПЪРВА СМЯНА (6-10 години)

04 юли до 10 юли –

за децата завършили 2-ри клас до 10г.( 6г-10г)
Записване

ВТОРА СМЯНА (11-13 години)

11 юли до 24 юли –

за деца от 11г. до 13г.
ТРЕТА СМЯНА (13-16 години)

01 август до 14 август –

за деца от 13г. до 16г

Социалните контакти са изключително важни за децата и развитието им. Чрез тях малчуганите се запознават със света и придобиват качества, важни за тяхното емоционално развитие.

За жалост, поради сегашната ситуация, всички сме принудени да стоим вкъщи, а на децата това се отразява доста тежко. Те се отчуждават от връстниците си и от външния свят.

Ако искате детето Ви да възвърне социалните си контакти, да се запознае с други деца на близка възраст, да учи полезни и любопитни умения, да се забавлява цяла седмица сред природата и, като цяло, да си прекара страхотно през лятото, не се колебайте да го запишете на нашия лагер!

Не забравяйте за намалението ни от %, ако се запишете до 10-ти април. Очакваме Ви!