25,75% от имащите право на глас са отишли до урните в Бургаска област към 16 часа днес, когато се провежда балотажът за избор на президент и вицепрезидент, сочат данните на РИК-Бургас. Най-активни са гласоподавателите в община Несебър - 42,59%, а най-пасивни – в Айтос - 18,34% и в Сунгурларе – 18,36%.
“Всички знаят, че станахме по-бедни след приемането на еврото. Румъния е много по-добре от нас, дори се готви за присъединяване на Молдова. Това е…
0 Коментара