Обаждането за поставено взривно устройство, без да се уточнява мястото му, е направено от 15-годишен ученик от 9-ти клас на Професионалната гимназия по механотехника в Бургас. Той е направил пълни самопризнания, установени и разпитани са и свидетели.
Телефонен терорист плаши с бомба-самоделка, забрави да каже къде
Припомняме, че пишман терористът използвал уличен телефон до Механото, за да подаде съобщението в 12,36 часа в сряда. Работата по случая продължава от служители на Второ Районно управление – Бургас.
Спад на цените на повечето плодове и зеленчуци на борсите у нас през първата седмица на юни отчитат от Държавната комисия по стоковите борси и тържищата…
0 Коментара