Две домакински победи за по-малко от 24 часа записаха хандбалистите от „Фрегата” в шампионата на А група при мъжете. Момчетата на треньора Никола Добрев първо надиграха тима на "Локомотив" - Горна Оряховица с убедителното 44:32. В другият двубой срещу НСА бургаските хандбалисти също спечелиха с 33:22. Студентите поддържаха интригата само през първото полувреме на мача в зала „Младост”, което завърши при резултат 17:14. ”Фрегата” се утвърди на второто място във временното класиране. Лидер е варненският "Локомотив". В следващия 17-ти кръг бургазлии гостуват на "Левски" -Левски. Срещата е на 16 април от 15:00 часа. Основен спонсор на бургаския хандбален тим е транспортна фирма „М-Бус”
Комисията за защита на потребителите забрани прилагането на нелоялна заблуждаваща търговска практика от голяма търговска верига магазини в страната. Реш…
14-годишно дете загуби живота си, след като скочи да плува в един от баражите на пълноводната река в Мъглиж.
По първоначална инфомация, момчето е потън…
0 Коментара