Бургаският "Нефтохимик 2010" е новият шампион по волейбол. Бургазлии спечелиха титлата след решаващ мач с "Хебър" от Пазарджик, който се игра тази вечер в спортнв зала Младост. Победата буквално взриви залата след изиграни пет гейма.
Бюджетът за 2026 г. ще бъде с дефицит доста над 3%. Това съобщи премиерът Румен Радев часове преди министърът на финансите да представи дългоочаквания п…
0 Коментара