Локомотивът на пътническия влак Карлово-Бургас се е запалил. Съобщението за това е получено в 16.19 ч. в Районно управление - Карнобат е получено съобщение от началникът на влака. Пътниците са своевременно свалени на гарата, като няма пострадали. Служителите от влаковата композиция не са успели да разкачат локомотива от вагоните.
На място са изпратени екипи от Районно управление - Карнобат и РСПБЗН - Карнобат.
0 Коментара