36-годишен бургазлия е задържан за кражба на автомобил от автокъща, намираща се в района на магазин „Кауфланд“ в ж.к. „Изгрев“. В четвъртък около 09.45 ч. в Пето Районно управление – Бургас е получено съобщение за кражба на «Мерцедес С 200 AMG», без регистрационни табели, изложен в автокъщата. В резултат на бързите полицейски действия, предприети от служителите на ОДМВР – Бургас автомобилът е открит изоставен в района на бившия Mall „Странд», а извършителят на противозаконното отнемане е задържан в близост до „Мерцедес“-а. Това е 36- годишен криминално проявен бургазлия. По случая е образувано бързо производство.
Автобус се запали на Аспаруховия мост във Варна. Сигналът е получен в 8 сутринта на тел. 112, предаде NOVA. Касае се за техническа повреда, н…
0 Коментара