На алеята под Немската гимназия и на тази към Фестивала на пясъчните скулптури отново са установени голям брой повредени пейки. Общината ще ги ремонтира и подмени за пореден път. „Но всички заедно можем да ограничим подобни вандалски актове, като учим младите на грижовност, правим забележки и подаваме сигнали до органите на реда, когато това се случва пред очите ни. Защото възстановяването на щетите струва пари, а те все не достигат…“, обявиха от общинската асминистрация.
Автомагистрала „Тракия“ от Бургас е затворена в посока София, заради тежка катастрофа в района на отбивката за Ямбол. Камион е блъснал лек а…
0 Коментара