49-годишен бургазлия е бил задържан от полицията до бл. 23 в к-с „Славейков“ вчера към 13.45 ч. Служители от Второ Районно управление – Бургас спрели за проверка лек автомобил „Опел Корса“, със сливенска регистрация, управляван от мъжа. Те установили, че той шофира след употреба на алкохол с концентрация – 2,44 промила. Водачът отказал да даде кръв за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа. Работата по случая продължава.
Отборът на България спечели 11.32 точки при победата над световния шампион Италия с 3:2 в първия мач от втората седмица на Лигата на нациите в Любляна. …
0 Коментара