Поредната контролна среща на ОФК “Поморие” бе изиграна днес /03.02.2016 г./ с отбора на ПСФК “Черноморец” Бургас, участник в ЮИ “В” група.

Старши треньорът Малин Орачев даде почивка на няколко състезатели от основния състав. Шанс да участват на тяхно място получиха други млади футболисти от школата на домакините.

Резултатът от мача се оформи още през първото полувреме, когато „Поморие” отбелязаха два гола в 6-та и в 43-та минута, благодарение на Милен Танев и Михаел Орачев.

През втората част на двубоя не бе отбелязано ново попадение и срещата завърши 2:0 за ОФК “Поморие”.

Следваща среща на отбора е от турнира Pomorie cup 2016, който започва на 06.02.2016 г. /събота/ от 13.00 часа с отбора на ПФК “Спартак” Плевен.