Двама души са в болница след тежка катастрофа на Подбалканския път. Катастрофата е станала в късния следобяд в неделя, близо до Павел баня.
В критично състояние е жена, която е откарана в болницата в Казанлък. Другата пострадала също е приета в лечебно заведение. Разследват се причините за катастрофата. Участъка се регулира от полиция.Лек автомобил с българска регистрация падна в морето на пристанището в Неа Перамос, край Кавала. Инзидентът е станал днес по обяд. По предварителна инфо…
0 Коментара