Двама души са прегазени на околовръстния път на Слънчев бряг, съобщават очевидци. По първоначална информация загиналите са мъж и жена и са чуждестранни туристи. Те са пресичали пътното платно, когато автомобилът ги е отнесъл. Колата е такси. На място в момента са екипи на полицията.
ШОФИРАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО!
Кадър: група "Шофьори Несебър"
Иконата на българската поп музика ще се качи на сцената на Летния театър на 12 юли от 20:30 часа в рамките на последното си голямо национално турне.Голя…
0 Коментара