39-годишен бургазлия е подал в събота около 18,30 часа сигнал в Пето районно управление за това, че малко по-рано забравил чантичка със сумата от 14 070 лв. пред бл. 72 в ж.к. «Изгрев». В резултат на бързите полицейски действия е установена самоличността на мъжа, взел чантичката - 61-годишен криминално проявен бургазлия, който направил пълни самопризнания и възстановил сумата от 1 340 лв. Той заявил, че останалата парична сума изхарчил за мобилен телефон и други неща. По случая е образувано бързо производство.
Утре е Еньовден. А в българските народни вярвания в нощта преди празника светът се променя. Границата между видимото и невидимото става по-тънка, билкит…
0 Коментара