18-годишна полска туристка е паднала в движение от автобус в Слънчев бряг. Инцидентът станал в събота около 18.13 ч. на алеята пред хотел «Ривър парк» в курорта. Автобусът «ВМС Белде», със софийска регистрация, е бил управляван от 39-годишен несебърлия. Движел се с отворени странични врати в ремонтиращ се пътен участък. Момичето е получило фрактура на лявата ключица, без опасност за живота.
Утре е Еньовден. А в българските народни вярвания в нощта преди празника светът се променя. Границата между видимото и невидимото става по-тънка, билкит…
0 Коментара