Откриха мъртъв 66-годишен мъж в дома му в Айтос, научи БургасИНФО. По първоначални данни снощи той е бил с приятели и са черпили с алкохол. Днес той е бил открит от негови поднати, паднал между дивана и масата. Край него е имало кръв, което първоначално вдигнало на крак криминалистите. Заради засиленото полицейско присъствие край жилището местни жители се опасяваха, че е възможно да става въпрос за убийство. Огледът на място обаче категорично е отхвърлил тази версия. Няма данни за насилствена смърт.
Продуцентска къща „АЖУР ПИКО” и Културна организация „Арт ателие 77“ представят „BG МАРИУС” н Бургас
„BG МАРИУС” – поредният моноспектакъл на Мариус Куркински по творби на български писатели и драматурзи ще има премиера в Бургас. По…
0 Коментара