Автобус №12 от градския транспорт се удари в знак и уличен стълб на път от спирката на УМБАЛ към бензиностанция "Шел". "На шофьорът му е причерняло за миг и е излязъл от пътя, няма пострадали, нанесени са материални щети.", каза шефът на обществения превозвач "Бургасбус" Петко Драгнев пред БургасИНФО. Една от пътничките, както и шофьорът са били прегледани на място, но нямат съществени наранявания.
На автобуса е счупено предното стъкло. В момента на място са екипи на полицията, които уточняват причините за инцидента. Авариен автобус изтегля от мястото катастрофиралия.
Пътуването от София до Бургас и обратно с автомобил това лято излиза с 13 евро по-скъпо в сравнение с 2025 г. заради по-високите цени на горивата. Ср…
0 Коментара