Това заяви по БНТ лидерът на БСП Корнелия Нинова. Тяхната атака започна, когато връщахме мандата и казаха - вие ни оставяте хаос. Вие виждате ли някъде хаос? Щом те ни атакуваха, нямаше как да си мълчим. Целта на всички атаки е хората да се отвратят и да не излязат да гласуват. Моделът на управление "ГЕРБ-ДПС" се връща чрез служебното правителство. Служебният кабинет не прави нищо в момента за справяне с кризата. Ние, с нашите мерки, спасихме бизнеса и подпомогнахме огромен кръг от хора"
Десетки са арестувани при спецакция в "Ботунец" и други части на София за рекет, изнудване, сводничество и проституция. Това съобщи вътрешният министър …
0 Коментара