22 катастрофи са станали в Бургас през изминалото денонощие. Това съобщи „Фокус”. При злополуките няма тежко пострадали. Нанесени са материални щети по автомобилите. Без драстични сигнали за нарушаване на обществения ред в града е преминало изминалото денонощие, съобщи дежурният в Община Бургас.
Фалшивите SMS-и и текстови съобщения във Вайбър за шофьорски глоби продължават да се получават от номера на Филипините, Мароко, че дори и от Пакистан на…
0 Коментара