Удължават извънредната епидемична обстановка с 3 месеца. Такова решение е взело правителството на днешното заседание на Министерския съвет. Новината обяви здравният министър д-р Стойчо Кацаров, цитиран от Нова тв.
Сезонът по Северното Черноморие започва с тревожни сигнали за туристическия бранш. По предварителни данни, цитирани от Нова телевизия, броят на туристит…
0 Коментара