Десетки бургазлии и гости на града се хванаха на хоро, което се изви на площад Св.Св. Кирил и Методий днес - Деня на независимостта. Там се проведе празничен концерт на известния народен изпълнител Илия Луков. Той откри програмата заедно с малката Тони, развявайки българския трибагреник. Концертът беше част от тържествените прояви, с които Бургас отбеляза 112-та годишнина от обявяването на независимостта на България.![]()
![]()
![]()
![]()
Победителката в музикалния конкурс „Евровизия“ 2026 ДАРА прие поканата на министъра на туризма д-р Илин Димитров да се включи в мащабн…
0 Коментара