Народното събрание гласува оставката на кабинета „Борисов“. „За“ бяха 156 от народните представители. Оставката беше първа точка от дневния ред на днешното – първо редовно заседание на новото Народно събрание. Вчера тя беше депозирана в деловодството от прмиера Бойко Борисов.
Днес оставката предизвика горещи дебати - дали трябва да бъде гласувана, дали Борисов трябва да бъде изслушан и кой ще носи отговорност до следващо правителство.
Над 1300 души са починали вследствие на горещата вълна, която е обхванала Европа от 21 юни, съобщи днес Световната здравна организация, цитирана от Фран…
0 Коментара