Парламентът ще проведи първото си редовно заседание в петък, като точка първа ще е изслушване на премиера Бойко Борисов. Това е решението на Председателския съвет, съобщи председателят на парламентарната група на "Изправи се! Мутри вън!" Мая Манолова.
Заседанието e насрочено за 10 ч.
Ще бъде обсъдено и предложението на ИМВ за създаване на комисия за ревизия на предишното управление, както и първите 3 комисии - правна, здравна и бюджетна.
Депутатите ще заседават в старата сграда на парламента до приключването на ремонта в бившия Партиен дом, обясни още Манолова.
Над 1300 души са починали вследствие на горещата вълна, която е обхванала Европа от 21 юни, съобщи днес Световната здравна организация, цитирана от Фран…
0 Коментара