img

28-годишният Радко ще отговаря пред съда за побой над полицай

Районна прокуратура Сливен повдигна обвинение и задържа за 72 часа Радко Х. от гр.Сливен за причиняване на телесна повреда на полицейски орган, за закана с убийство на служител от МВР и извършване на хулигански действия в условията на опасен рецидив

img

Връщат под конвой в Бургас избягалия Атанас Щерев утре, открит е в Мюнхен

Интерпол издирваше бившия управител на „Бургасинвест“, който на 5-ти януари 2014 г. прегази със служебния автомобил 18-годишната Антоанета Димитрова Утре екстрадират от Германия бившия шеф на "Бургасинфест"

img

Пред съда: 100 бона за секс поиска любимата на Марто Дебелия

Пет от жените, склонявани към проституция от сводника Мартин Филипов – Марто Дебелия, предявиха граждански искове за претърпените от тях унижения и психически страдания в размер на 190 000 лева.

img

Помагачите на Ивайло, заловен с бус с мигранти край Крайморие, излизат на свобода. Вижте защо

Според съда, в настоящото производство прокурорът не успял да докаже, че съществува реална опасност обвиняемите да се укрият или да извършат друго престъпление, нямало доказателства за използване на специални разузнавателни средства