Талантливи ученици от ОУ “Христо Ботев” от поморийското село Бата заснеха видеоклип, с който призовават своите приятели и връстници да останат вкъщи и да се занимават с полезни и любими занимания, докато трае извърнедното положение с цел да спре разпространението на коронавируса. Те свирят, учат, четат, тренират. Но вкъщи!
“Ние оставаме вкъщи, направете го и вие! И бъдете здрави!”, е видео посланието, което отправят децата.
Цените на петрола продължиха да се понижават в азиатската търговия и се доближиха до равнищата отпреди началото на войната с Иран, тъй като очакванията …
0 Коментара