3-годишно момиченце, британска гражданка, падна в басейна на хотел в Ахелой, след като е било оставено без надзор от родителите си. Инцидентът е станал във вторник, около 16 часа. Детето е извадено от басейна от двамата спасители, които му оказали първа помощ. Момиченцето е настанено за наблюдение в отделение „Реанимация“ към УМБАЛ - Бургас, без опасност за живота.
Фондация "Стилиян Петров" стартира благотворителен търг, чрез който ще бъдат набрани допълнителни средства за общия фонд на тазгодишното издание на "Мач…
0 Коментара