Свръх наглият крадец, който разби кола във Варна (виж ТУК), без изобщо да се стресне, че автомобилът е точно пред охранителни камери бе разпознат, след като записа бе разпространен хиляди пъти в социалните мрежи и новинарските сайтове.

Собствениците на колата разпространиха записи на действията му в социалните мрежи с молба за помощ, като бяха обявили и 200 лева награда за този, който го разпознае и даде информация за него.

Свръх наглост: Вижте този крадец как разбива кола пред камера (ВИДЕО)

24 часа по-късно 26-годишният Добромир Николов от Варна е разпознат като крадеца от записите и е задържан от полицията. Той е бил разпознат от няколко човека, които подали информация на собственичката на обрания мерцедес. "Извършителят е задържан, благодаря на всички за съдействието!", написа Магдалена Стоилова в профила си.

Добромир е лежал на три пъти в затвора за извършени кражби на територията на Девня и Вълчи дол, откъдето е родом. Излязъл е през март. Същата нощ във Варна са разбити още два автомобила, като разследващите подозират, че именно той е извършителят.