Благодарна бургазлийка изказа своите отлични впечатления от работата на полицаите от Второ РУ, след като разкриха крадеца на златните й бижута. „Изразаявам своята искрена благодарност и признателност към служителите на Второ РУ на МВР в Бургас за проявения професионализъм, бързата реакция и висок морал при разкриване на кражба в дома ни. Благодарение на техните навременни действия, отговорност и отлична координация, беше установен извършителят и в много кратък ни бяха върнати откраднатите златни накити. Единият пръстен ми беше върнат, а за другия ми беше възстановена стойността.“, пише Елена Петрова.
Продуцентска къща „АЖУР ПИКО” и Културна организация „Арт ателие 77“ представят „BG МАРИУС” н Бургас
„BG МАРИУС” – поредният моноспектакъл на Мариус Куркински по творби на български писатели и драматурзи ще има премиера в Бургас. По…
0 Коментара