Първите плахи снежинки за тази зима прехвърчаха в Бургас привечер днес, но към този час започнаха да се застояват по колите, дърветата, та дори и по земята, без да се топят. Това е истинско чудо за бургазлии, които през последните години не помнят сериозно натрупване на пухкав сняг. Децата се радват дори на сантиметър бяла покривка и на мини снежен човек. През целия ден днес в морския град ръмеше, но вечерта най-после дъждовните капки се превърнаха в снежинки.
Иконата на българската поп музика ще се качи на сцената на Летния театър на 12 юли от 20:30 часа в рамките на последното си голямо национално турне.Голя…
0 Коментара