Инцидент с газова бутилка е станал на 24 август около 19.30 ч. в частен дом в Ахелой на ул. “Емона”. При изтичане на газ от газова бутилка е обгорен 42-годишен мъж. Установено е, че изтичането на газта настъпило, докато пострадалият си приготвял вечеря на газов котлон. Газта се възпламенила и причинила изгаряния по ръцете и краката на 42-годишния ахелоец. Раните на пострадалия са обработени от медицински екип, след което същият е откаран до Клиниката по изгаряния при Военноморска болница - Варна.
Утре е Еньовден. А в българските народни вярвания в нощта преди празника светът се променя. Границата между видимото и невидимото става по-тънка, билкит…
0 Коментара