Атанас Кателиев от Варна спечели "Гласът на България". Това стана при изключително сериозна конкуренция, особено на финала, където се изправи срещу мегнетичния Тино. Любопитното е, че за пръв път от три години не печели човек от отбора на Иван Лечев, а на Графа.
Още по-любопитното е, че Атанас не е професионален певец, а стругар. Освен това е и преподавател по информатика. Често пеел на работното си място, а отскоро вечер и във варненски клуб. Приятели го навили да се запише на кастинга, а той така се притеснил, че не казал дори на родителите си. Едва когато потеглил за София, ги уведомил. Най-изненадан от наградата съм самият аз, призна пред публиката той.
Гласът на Атанас наистина е запомнящ се и много специфичен, но той все още не знае ще написне ли стругарството, за да се отдаде на музикална кариера.
Продуцентска къща „АЖУР ПИКО” и Културна организация „Арт ателие 77“ представят „BG МАРИУС” н Бургас
„BG МАРИУС” – поредният моноспектакъл на Мариус Куркински по творби на български писатели и драматурзи ще има премиера в Бургас. По…
0 Коментара