Сигнал за силен дим, излизащ в близост до заведение «Рандеву» в района на бл. 84 в ж.к. «Меден Рудник», е получен в понеделник, около 15.55 ч., в Четвърто Районно управление - Бургас. На място отишъл един противопожарен автомобил с четирима огнеборци, като по техни данни от ел. системата, минаваща под изолацията на външната стена на заведението възникнала искра, която възпламенила стиропорната изолация. Изгорял е около 1 кв.м. от изолацията, при което се отделил силен дим. Огнеборците потушили запалването, а екип на EVN спрял електрозахранването. Според 49 годишния собственик на заведението, същото не функционирало от няколко години, а вследствие на инцидента не са нанесени материални щети.
Лек автомобил с българска регистрация падна в морето на пристанището в Неа Перамос, край Кавала. Инзидентът е станал днес по обяд. По предварителна инфо…
0 Коментара