Министър-председателят Кирил Петков ще проведе среща със секретаря по отбраната на САЩ Лойд Дж. Остин в събота. В рамките на разговора, който ще се състои в Министерския съвет, Петков и Остин ще обсъдят теми от интерес и за двете страни, съобщават от правителствената пресслужба.
Националният съвет за тристранно сътрудничество (НСТС) не постигна съгласие по отношение на осигуровките на държавните служители. Правителството, синдик…
0 Коментара