БСП в Несебър прави жест към АБВ – номинира бургаският депутат ген. Михо Михов
БСП в Несебър прави жест към АБВ – номинира бургаският депутат ген. Михо Михов
Работа, докато се забавлявате, предлагат от Българско дружество за защита на птиците (БДЗП)
Folkcore бандата KHANЪ ще забият в Бургас. Архитектите на супер тежкия готик, PYOGENESIS ще са хедлайнери
Водач с над 3 промила алкохол е установен при проверка вчера
Стефан Данаилов, Корнелия Нинова и Мая Манолова са сред имената, които в БСП искат за кандидати за държавен глава.
”Искам да поздравя достойните мъже, които се опитаха да отстранят сегашната власт в Турция.
Не е нужно да помните в детайли възхода на Хитлер, но е добре да видите как Европа го подкрепя в това
Мълчанието й било по нареждане на Външно министерство
Радан Кънев беше преизбран с 502 гласа "за", 10 въздържали се и двама "против" за председател на ДСБ с четиригодишен мандат от XV Национално събрание на партията.
Лидерът на ДСБ Радан Кънев поиска консолидиране на гражданското общество, на средната класа, в силен, автентичен, единен нов политически субект, в рамките на който ДСБ да запази организационната си самостоятелност.
Това, което се случи в Турция, беше некадърен опит от страна на военните да направят ефективен военен преврат.
По шестобалната система лидерът на БСП Корнелия Нинова би написала три и половина на кабинета "Борисов".
България ще продължи да провежда балансирана външна политика и да се утвърждава като „остров на стабилност" и като пример за толерантно съжителство на различни етноси и религии, независимо от многобройните кризи в света.
Крадците се придвижвали с лек автомобил „Деу Нубира“
Предложената забрана изтръгна и признания от общински съветници, че отскачат голи до кръста за биричка по домашному, а други - че ходят неподходящо облечени на сесии