Сигнал за бомба е подаден за ж.п. гарата в Бургас, научи БургасИНФО. Той е подаден в 15,50 от уличен телефон. Съобщението е, че се касае за самоделено взривно устройство. Районът е отцепен от полицията. Изведени са граждани и служители. Извършва се щателен оглед, като след това ще се прецени дали гарата ще бъде затворена за 24 часа. Ако това се случи, влаковете ще стигат до гара "Владимир Павлов".
По-късно се оказа, че районът няма да се затваря - подробности вижте ТУК!
Лек автомобил с българска регистрация падна в морето на пристанището в Неа Перамос, край Кавала. Инзидентът е станал днес по обяд. По предварителна инфо…
0 Коментара