img

Жечо Станков за Плана за възстановяване: Всичко, заложено в него, идва от хората, бизнеса и общините, не е измислен в нечий кабинет

Всичко, което е заложено в Плана за възстановяване и устойчивост, идва от хората, от бизнеса, от общините. Ние не сме си го измислили в нашите канцелари…

img

Първанов: Надявам се да се стигне до правителство на компромиса. "Избори до дупка" не водят до нищо добро за България

Надявам се да се водят преговори за сформиране на правителство, както бяха водени през 2005 година за Тройната коалиция, защото искам да има правителств…