Камено отбеляза с венци и цветя Деня на Независимостта на България. „Това е в знак на признателност към онези, които преди 117 години отстояха правото ни да бъдем независими и равноправни. Нашите предци извоюваха Независимостта с обединение и вяра в бъдещето. Най-голямата почит, която можем да отдадем, е да бъдем обединени и отговорни – един към друг и към Родината.Честит празник!“, заяви кметът Жельо Вардунски.
Сезонът по Северното Черноморие започва с тревожни сигнали за туристическия бранш. По предварителни данни, цитирани от Нова телевизия, броят на туристит…
0 Коментара