„Честит Международен ден на Черно море на всички бургазлии! Нека го пазим живо и чисто. То ни вдъхновява. Прави ни такива, каквито сме. Сантиментални, изобретателни, емоционални, смели, любопитни, отворени към света и всичко ново в него. Прави ни бургазлии.“ - този поздрав отправя кметът на Бургас Димитър Николов днес.
Ако бюджетът бъде приет в този си вид, то прогресът на България ще е сходен с прогреса от средата на 90-те години на миналия век, когато БСП и Жан Виден…
0 Коментара