„Созопол” се наложи с 3:1 над „Лудогорец II” в среща от турнира Pomorie Cup 2016, играна вчера /09.02.2016 г./.

С непряк свободен удар Емануил Манев откри резултата две минути преди почивката. Преднината на "Созопол" бе удвоена от Станимир Баев малко след подновяването на играта, но в 63-та минута Янаки Смирнов намали разликата от дузпа. Най-красивият гол в мача беше реализиран от Илиян Капитанов в 74-та минута и така се оформи крайното 3:1.

Към момента в група “Б” с по 3 точки са отборите на „Созопол” и „Несебър”. Лудогорец II” остана без точки и ще се бори за пето и шесто място на 13.02.2016 г. /събота/ от 11.00 часа.

Отборите на ФК “Созопол” и ОФК “Несебър” се срещат на 11.02.2016 г. /четвъртък/ от 15.00 часа.